فرماندار ملارد: اقدامات نیروی انتظامی در رعایت حقوق شهروندی موثر است
نویسنده : ، موضوعات : صنعتی ، 1 هفته پیش ارسال شده

پایگاه خبری دقت – حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در مراسم صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ملارد هفته نیروی انتظامی را تبریک و از تلاش ها و خدمات فرماندهی ، پرسنل وکارمندان این نیرو و خانواده های آنان تجلیل بعمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری دقت:به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در مراسم صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان ملارد، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از تلاش ها و خدمات فرماندهی ، پرسنل وکارمندان این نیرو و خانواده های آنان ،

حفظ امنیت را یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب و نتیجه حضور پررنگ نیروی انتظامی در نقاط مختلف کشور اعم از شهر ، روستا و حتی خارج از کشور، درکنار سایر نیروهای نظامی مانند سپاه و ارتش عنوان کرد و گفت در سایه همدلی این قوا بوده که دشمن نتوانسته در طول این چهل سال به امنیت داخلی و بین المللی کشورمان خدشه وارد کرده و آسیبی به کشور و انقلاب بزند. سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد افزود حفظ و تامین امنیت جامعه ، وظیفه هر نظام و دولتی است که در تعامل و همکاری با مردم ایجاد و استمرار پیدا می کند . توکلی کجانی رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه را در سایه امنیت برشمرد و گفت با به روز شدن نیروی انتظامی شاهد هستیم بخش عمده ای از این مشکلات کاسته شده است . وی راه اندازی پلیس های تخصصی مانند فتا ، پلیس پیشگیری ، پلیس امنیت و تشکیل معاونت اجتماعی در نیروی انتظامی را از اقدامات مهم در این نیرو اعلام کرد که ارتباط موثرتر با مردم، ارائه مشاوره ، ارتقاء سطح آگاهی اجتماعی ، کاهش جرائم و حل و فصل اختلافات قبل از ارجاع به مراجع قضائی را بهمراه داشته است. تشکیل پلیس های محله و پلیس افتخاری ، تغییر نگاه در نیروی انتظامی و ورود این نیرو به موضوعات اجتماعی و کمک به مدیریت شهری و دستگاههای خدمات رسان از اقدامات و راهکارهای مفید نیروی انتظامی در سال های اخیر بود که سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به آنها اشاره کرد.  به گفته توکلی کجانی حفظ روحیه جهادی ، توجه به ارزش های دینی بعنوان یک اصل، توکل به خدا ، امانتداری و تلاش برای حفظ آرامش مردم و برخورد قاطع با برهم زنندگان این آرامش از مواردی است که نیروی انتظامی را در پیشبرد اهداف خود کمک می کند . وی نیروی انتظامی را یکی از دستگاههائی دانست که بیشترین ارتباط را با مردم دارند و لازم است در رعایت حقوق شهروندی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب و همچنین رئیس جمهور محترم می باشد و همچنین تفاوت قائل شدن بین مجرم و متهم نهایت دقت را داشته باشند چراکه عملکرد آنها بازتاب زیادی در سطح جامعه دارد . گفتنی است در این مراسم سرهنگ همتی فرمانده نیروی انتظامی و جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد به ایراد سخن پرداخته و از تعدادی از پرسنل نمونه نیروی انتظامی شهرستان ملارد با اهداء لوح تجلیل شد .

Print Friendly, PDF & Email
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت لوله پلی اتیلن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس