ساختمان ستاد پلیس پیشگیری غرب استان تهران در شهر اندیشه افتتاح شد
نویسنده : ، موضوعات : صنعتی ، 1 هفته پیش ارسال شده

پایگاه خبری دقت – شهرداری اندیشه با هدف افزایش امنیت شهر اندیشه و بهره وری بیشتر از قابلیت های پلیس با همکاری ستاد فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران ساختمان پلیس پیشگیری غرب استان تهران را احداث و در اختیار سبز جامگان امنیت قرار داد .


به گزارش پایگاه خبری دقت: در مراسمی که به همین منظور با حضور سردار خانچرلی ،فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان  تهران ، محمودی نماینده مردم در مجلس ، حجت الاسلام والمسلمین مروج امام جمعه شهر اندیشه ،مهندس بهروز کاویانی ، شهرداراندیشه واعضای شورای اسلامی شهر اندیشه ، فرماندهان نیروی انتظامی ، خانواده محترم شهدا ومردم همیشه در صحنه شهر اندیشه این ساختمان افتتاح وبه بهره برداری رسید در این مراسم ابتدا صادق جعفری رئیس شورای شهر اندیشه ضمن تقدیر وتشکر از حضور میهمانان ومدعوین این پروژه را اقدامی درجهت تقویت بنیه نیروی انتظامی ودر راستای همیاری وتعامل مسئولین درون شهری با نیروی محترم انتظامی عنوان نمود .

در ادامه این مراسم بهروز کاویانی شهردار شهر اندیشه تلاش شبانه روزی و از خود گذشتگی وایثار پرسنل خدوم و نیروی انتظامی در راستای ایجاد کشوری امن ومقتدر را قابل تقدیر دانست وهمکاری  وتعامل درراستای حرکت به سوی ارتقاء امنیت را وظیفه همه مسئولین دانست وافزود: امروز را خدا را شاکر هستیم که امنیت به عنوان  نعمت  بسیار مهمی در کشورمان وجود دارد و این مهم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، خون شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و زحمات  و تلاش ، جانثاری نیروی انتظامی است که همواره در کشور بخصوص شهر اندیشه شاهد وناظر بر آن هستیم که نشان دهنده سعی بی شائبه نیروی انتظامی غرب استان تهران در راستای رضای الهی است .

مهندس بهروز کاویانی افزود :در کنار سایر وظایف مدیریت شهری بدلیل اخلاق خوب و همکاری سردار خانلچری و همکاران صدیق ایشان  و قدرانی همه شهروندان خوب اندیشه خودمان را مکلف و موظف می دانیم که همیاری مستقیمی با عزیزان نیروی انتظامی داشته باشیم.

شهردار اندیشه در ادامه با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر اندیشه برای تجهیز ساختمان کلانتریهای شهر اندیشه گفت :  تصمیمات خوبی برای تجهیز و نگهداری کلانتری ۱۶ گرفته شد که  در هفته گذشته با مصوبه ای اعضای محترم شورا گذراندند در حدود ۲ میلیارد تومان خرید خوردو و تجهیزات برای دو ساختمان کلانتری در راستای ارتقا امنیت شهر اندیشه اختصاص یافت .

وی افزود : در بحث پایش تصویری  و تجهیز این شهر به این مهم با توجه به تاکیدات فرمانده محترم غرب استان تهران این قول را به شهروندان می دهیم که تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی حداقل ۶۰ دوربین در جهت ارتقا امنیت نصب شود .

کاویانی  با اشاره به افتتاح این ساختمان در شهر اندیشه افزود : پروژه امروز افتتاح ساختمان پلیس پیشگیری غرب استان تهران است که در زمینی به مساحت تقریبی ۱۵۰۰ متر مربع و زیر بنای تقریبی ۵۲۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان با تجهیزات آن احداث و  امروز به دست توانمند مسئولین افتتاح می شود.

وی در پایان سخنان خود افزود : در ابتدای کار ۴۸ پروژه  در حوزه خدماتی،فرهنگی،ورزشی،عمرانی و رفاهی را برای اجرا در شهر اندیشه وعده کردیم و انشاالله این پروژه ها در این دوره چهار ساله در سطح فازهای مختلف شهر اندیشه احداث خواهد شد .

وی در پایان سخنان خود از همکاری و تعامل نماینده محترم مجلس ، فرماندار شهرستان شهریار ، فرماندهی غرب استان تهران ، مسئولین ادارت و نهادها ، اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه و مردم صبور شهر تقدیر و تشکر نمود .

سردار خانلچری نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبز پوشان عرصه امنیت افتتاح این ساختمان را برای اختصاص دادن به ستاد پلیس پیشگیری غرب استان تهران عنوان نمود و افزود : این ساختمان مکانی فراشهرستانی برای انجام فعالیتهای کلانتری های غرب استان تهران است .

وی درادامه افزود : شهر اندیشه یکی از منناطق مهم به دلیل وجود پتانسیلهای زبر ساختی است که دارای شهرسازی نرتب تری نسیت به شهرهای همجوار است که برنامه ریزی مدونی برای ایجاد امنیت ایده آل در این شهردر دستور کار ما قرار گرفت که در این خصوص همکاری خوبی از سوی شهرداری و شورای اسلامی و امام جمعه شهر اندیشه انجام گرفته است تا تمام ساختارهای نیروی انتظامی در این شهر مستقر شود که جا دارد ارز همه این عزیزان بدلیل تعامل سازنده شان که در راستای آرامش و امنیت مردم بوده است تقدیر نمایم

فرمانده غرب استان تهران در ادامه افزود : خوشبختانه سابقه ندارد که درخصوص افزایش و ارتقا امنیت و اجرای قوانین و همکاری موضوعی را مطرح نماییم و درخواستی را دراین راستا داشته باشیم و مسئولین عزیر شهر در اختیار ما نگذارند .

وی اضافه کرد : قول می دهیم برای مردم به دنبال ساختار جدیدی برای شهر اندیشه باشیم تا  یک ساختمان کلانتری دیگر را برای شهر اندیشه در نظر بگیریم .

وی در ادامه افزود : از همه مردم و مسئولین محترم شهری و شهرستانی بویژه نمانده مجلس ، فرماندار شهریار ، اعضای شورا و شهردار و امام جمعه شهر اندیشه تقدیر و تشکر می نمایم .تهیه خبر علی کیوانی

Print Friendly, PDF & Email
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت لوله پلی اتیلن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس